HG LÕIKUS 

 

Tahame teile tutvustada uut iluteenust - HG lõikus.

 

Uus iluteenus sobib klientidele, kes soovivad terveid juukseid, ilma ei jääks oma pikkadest juustest ilma. Juuksed ei kaota oma pikkust, ja näevad koheselt välja tervemad.

 

HG lõikus sooritatakse juukselõikusmasinaga, millele on lisatud spetsiaalne lõikusetald, mis lõikab ära vaid katkised ja  turritavad juukseotsad. HG lõikus teostatakse puhastele, kuivadele juustele, mis vajadusel sirgendatakse. Tööd teostatakse salkhaaval, ning mõnda salku on vaja mitu korda töödelda. HG tehnikaga on võimalik eemaldada kuni 90% kahjustunud juukseotsi pikkust kaotamata. Tulemus võib kesta kuni 3-6 kuud.

Kindlasti ei ravi HG lõikus kahjustatud juukseid vaid rõhk on eemaldada harali hoidvad ja katkised juukseotsad.

 

 HG lõikus vs THERMO CUT lõikus

 

Võrreldes HG lõikust KUUMA KÄÄRI lõikusega, siis HG lõikust saab teostada kiiremini ja juuksed kaotavad minimaalselt pikkust ning esmasel lõikusel on võimalik eemaldada rohkem katkiseid juukseotsi. Teraapiline THERMO CUT lõikus aga nõuab rohkem aega, sest juukseotsi lõigatakse käsitsi škuttimise teel.

Kuumad käärid on juustele teraapilised, kuna nendega lõikamisel parandatakse juuste tervisliku seisundit, juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini. Juuste lõikamine ja nende otste sulgemine – kõik toimub samaaegselt. Kuumade kääridega lõigates suletakse lõhenenud juukseotsad Juuksed säilitavad niimoodi oma loomuliku niiskuse, mis jääb juustesse püsima. Eriti soovitame Thermo Cut lõikust neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele ning praktika on näidanud selle positiivset mõju ka juuste väljalangemisel. Kuuma kääri lõikust soovitame teha alguses 3 kuu tagant, hiljem kuni 6 kuu järel. 

 

 

 

TERAAPILINE LÕIKUS KUUMADE KÄÄRIDEGA

Jaguar TC - Thermo Cut system

 

Vaata Jaguar Thermo Cut videot siit!

Eesti turul on juba üle 10 aasta populaarsust kogunud lõikus kuumade kääridega. Kuumad käärid on revolutsioonilised, kuna nendega lõikamisel parandatakse juuste tervisliku seisundit, juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini.

Kuumade kääridega juukselõikuse meetod sobib kõikidele juuksetüüpidele, nii pikkadele kui lühikestele, nii trendikatele kui klassikalistele ja kõikidele klientidele - nii noortele kui vanadele. Juuste lõikamine ja nende otste sulgemine – kõik toimub samaaegselt.Nende kääridega lõigates suletakse kinni  lõhenenud juukseotsad. Juuksed säilitavad niimoodi oma loomuliku niiskuse, mis jäävad juustesse püsima.

Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele. Kuuma kääri lõikust soovitame teha 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob. Seetõttu on mõtekas jääda truuks sellele tehnoloogiale.

Mida pakub THERMO-cut juukselõikus meie klientidele?

Kauapüsivad ilusad terved juuksed. Juuste väljanägemise kohene ja märgatav paranemine ka kehvade juuste korral.

Peened juuksed:

Omandavad rohkem kohevust ja mahulisust, täiesti uus elamus nii meestele kui ka naistele, mida me meelsasti aktsepteerime. Juuksed, mis varem ei kasvanud pikaks, tugevnevad nüüd ja kasvavad pikaks.

Juuste välja-langemine:

Paljudel juhtudel peatub juuste väljalangemine ja juuksed kasvavad paksemaks. Isegi meestel!

Hargnevad otsad:

THERMO-cut juukselõikuse puhul pole see enam probleemiks.Tuleb regulaarselt lõigata

Püsilokid:

THERMO-cut juukselõikusega muutuvad juuksed elastseteks ja vetruvateks. Püsilokid saavad endale “uue elu”.

Elutud, murduvad juuksed:

Omandavad uut elujõudu ja muutuvad säravamaks, elastsemaks ja kammitavamaks.