Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/np38080/domains/bellestuudio.ee/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 27 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/np38080/domains/bellestuudio.ee/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 28 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/np38080/domains/bellestuudio.ee/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 29 Ripsme- ja kulmupikendused

 

RIPSMEPIKENDUSED

Naaritsa ripsmepikendused

 

 

Ripsmepikendused on ainulaadne võimalus saada pikad, kooldus ja tihedad ripsmed, mida ei pea värvima, mistõttu muutub su elu palju mugavamaks, jääb ära igapäevane ripsmete värvimine ja meigi eemaldamine ripsmetelt. Juba hommikul tõustes särab su nägu ja sa hoiad aega kokku, kuna ei pea ripsmeid värvima hakkama. Võid vabalt käia trennis, saunas, ujumas, pidutsemas, reisimas – kartmata ripsmete ärakukkumist. Sa näed soojal maal puhkusel olles, peale sukeldumist, väga hea välja!

 

Belle Stuudios kasutatakse ripsmepikenduste paigaldamisel ülemaailmselt registreeritud kaubamärki GlamLashes ja ripsmetehnikud omavad rahvusvahelist GlamLashes sertifikaati. Töös kasutame ainult GlamLashes naaritsaripsmeid ja spetsiaalset liimi, mis omab kõrget kvaliteeti ja on meditsiiniliselt heakskiidetud. GlamLashes  liimid ei sisalda formaldehüüdi, mis võivad põhjustada infektsiooni, allergiareaktsiooni ja ka pärisripsmete väljalangemist.

Ripsmepikenduste paigaldus:
Ripsmepikendusi on erineva kuju, tiheduse ja pikkusega. Võib valida  kooldus või sirgema, õhema või paksema karva ja 10 erineva pikkuse ja erinevate värvide vahel.

Naaritsa ripsmepikendused on uus tehnoloogiline samm edasi mugavuse ja vastupidavuse poole. Naaritsaripsmed on tugevad, kuid pehmemad, siidised, loomulikult läikivad ja õigete hooldusvõtete puhul vastupidavamad kui tavalised sünteetilised ripsmed.  Naaritsaripsmed ei ole kandjale nii tajutavad kui jäigemad sünteetilised ripsmed.

Ripsmepikendamise protseduuri soovitatakse teha ainult ilusalongis professionaalse ripsmetehniku käe all. Protseduur  kestvus 1,5-2 tundi.

Ripsmete püsipikendamise protseduur koosneb järgmistest etappidest:
• Silmadelt eemaldatakse kogu meik
• Värvitakse pärisripsmed musta keemilise värviga
• Pestakse värv maha, kuivatatakse ripsmed õhupumba või puhuriga
• Kantakse pärisripsmetele eelhooldusvahendit, kuivatatakse ja kammitakse ripsmed
• Valitakse välja sobiva pikkuse ja paksusega ripsmed
• Liimitakse ripsmepikendused ühekaupa spetsiaalse ripsmeliimi abil päris ripsmekarva külge

Ripsmepikenduste hooldus:
Hoolduses eemaldatakse pooleldi lahti olevad pikendused ja asendatakse uutega. Pikendused, mis on koos oma karvaga välja kasvanud, eemaldatakse ja asendatakse uutega. Karvadele, mis on vahepeal täispikkuseks kasvanud, liimitakse samuti uued pikendused.

Ripsmete pikendusi soovitatakse eemaldada kindlasti ripsmetehniku juures. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi lahustavat vahendit, mis siis täielikult eraldab oma ripsmekarva külge liimitud pikenduse.

Selleks, et kaunis tulemus püsiks kaua, tuleb silmas pidada vaid mõningaid lihtsaid reegleid:

 • 24 tunni jooksul peale lisaripsmete paigaldust on soovitav ripsmeid mitte värvida ripsmetuššiga ning vältida sooja vee sattumist silmadele.
 • Kui on soovi kasutada ripsmete toonitamiseks ripsmetušši, ei tohiks kindlasti värvi eemaldada õlibaasilise meigieemaldajaga. See lühendab tunduvalt lisaripsmete püsimise aega.
 • Ripsmete korrastamiseks tuleks neid kammida niiske ripsmeharjaga.
 • Silmi ei tohiks peale pesemist hõõruda vaid lasta neil lihtsalt õhu käes kuivada.
 • Kõhuli magamine ning näo vastu patja hõõrumine vähendab samuti lisaripsmete püsivust.
 • Et tulemus oleks kauapüsiv ja kaunis tuleks ripsmepikendusi käia regulaarselt ilusalongis meistri juures hooldamas. Mida lühem  jätta hoolduste vahe, seda kiiremini ja soodsamalt on võimalik hooldust teha. Soovitav lühim hoolduste vahe on 2 nädalat, pikim 4 nädalat.

 

 

KULMUPIKENDUSED

 

RICHBROWS kulmudisain kulmupikendustega

 

Kulmupikendused on hetkel üks suurimaid ja tõusvamaid trende ilumaailmas. Moes on lopsakamad ning naturaalsemad ning kriipskulmud on tänaseks ajalugu. Nüüd on võimalik loomulikud ja lopsakad kulmud saavutada kõigil lihtsa vaevaga. Enam ei pea kannatama kuid ning kasvatama kulme. Kulmupikenduste karvatehnikaga saab koheselt loomulikult kauni tulemuse, mis püsib nädalaid.

 

Kulmupikendused on  tänuväärt lahendus kõigile, kes on oma kulmud üle kitkunud, puuduvad haiguse tõttu karvad või kulmus olevate aukude täideteks. Täiuslik kulmukuju saavutatakse koheselt. Samuti ei pea siis enam igapäevaselt oma kulme värviga täitma ega joonistama.

 

Mitmeastmelise hoolduse käigus asetatakse kunstlikud karvakesed nii naha kui ka loomulike kulmukarvade külge. Tulemus jääb väga loomulik. Oma loomuliku ning kunstkarva on silmaga väga raske eristada.

 

Pikenduste paigaldamise teenus on väga põhjalik. Kõigepealt disainitakse kliendile sobilik kulmukuju, teostatakse mitmeastmeline hooldus ning lõpetatakse pikenduste paigaldamisega, et tulemus oleks täiuslik. Kliendile valitakse just temale sobiva kulmukarvade toon. Valida saab nelja tooni vahel: helepruun, keskmine pruun, tumepruun ja must. Aega kulub 0,5 - 2 h (oleneb, kui palju on vaja karvakesi asetada).

 

Pikendusi tuleks hooldada iga 2-3 nädala tagant. Mida hoolikam koduse hooldusega olla, seda kauem püsib ka tulemus kaunina. Pikenduste paigaldamise hind algab 25 eurost ning oleneb sellest, kui palju on vaja pikendusi kulmudesse paigaldada. Pikendustega on võimalik üles ehitada ka täiesti olematu kulm, kuid selleks kulub aega rohkem ning ka teenus on veidi kallim.

 

Pikendusi paigaldatakse spetsiaalse kulmupikenduste liimiga, mis on õrnatoimeline ning ei põhjusta allergiat. Analoogset liimi on kasutanud ka arstid juba aastaid meditsiinis haavade liimina.

 

 •          Pikendused on vee ja higistamise kindlad ning sobivad ka tundlikule nahale.
 •          Paigaldatakse nii karvade, kui ka naha külge.
 •          Püsivad 10-21 päeva, olenevalt kliendi hoolitsusest.

 

 

 

KODUHOOLDUSE MEELESPEA!

 

 •          Väldi kreemja jumestuskreemi sattumist karvadesse;
 •          Ära eemalda jumestust õlibaasil olevate toodetega kulmude juurest;
 •          Harja kulme kergelt selleks ettenähtud harjakesega;
 •          Kasuta kulmugeeli, et neid fikseerida;
 •          Ära hõõru ning väldi nende katsumist;
 •          Nägu pestes kuivata kulme rätikuga tupsutades, mitte hõõrudes;
 •          Ole riiete selga panemisel ettevaatlik, et ei tõmbaks kitsa kaelusega kulmukarvu ära;
 •          Väldi esimesed 24 h solaariumit ning sauna.