MASSAZI TEENUSED NÜÜD BELLE STUUDIOS

On-site massaaž (Tai toolimassaz)

Tegemist on uue massaaziliigiga, mis on välja töötatud spetsiaalselt kliendi vajadustest lähtuvalt ning kellel töö sundasendis ja pikad päevad arvutiga töötades toovad kaasa mitmeid terviseprobleeme. Üha kiireneva elutempo tõttu muutub oluliseks, et ka tööpäeva jooksul oleks töötajatel võimalus hoolitseda oma tervise ja hea enesetunde eest. Vaimne pinge, ületöötamine, ebamugav töökoht, madal töömotivatsioon ja vähene füüsiline aktiivsus toovad varem või hiljem kaasa tööst tüdimuse, väsimuse, haigestumise ja mitmed vaevused lihastes ning liigestes.

Kõigi nende probleemide leevendamiseks on nüüd uus ning lihtne võimalus – massaaz energiatoolil ehk on-site massaaž, mida saate nüüd nautida Belle Stuudios. Massaaz on-site toolil kestab 15-30 minutit ja on suunatud pinges piirkondadele nagu kael, kukal, selg, õlad ja käed.Massaazi tehakse läbi riiete, eemaldama peaks vaid paksemad üleriided ning ehted. Antud protseduuri ajal massaaziõli ei kasutata. Massaazi viiakse läbi spetsiaalselt disainitud on-site ehk massaazitoolil, mis aitab inimesel kiiresti ning kergelt lõdvestuda. Oma eripära poolest sobib antud massaaz rutiinset või sundasendis tööd tegevatele inimestele (kontoritöö, töö arvutiga, liinitöö, õppimine jne).

Tai toolimassaažist saab abi selja- ja ülakeha pingete puhul ja ka peavaludele.  Massaazi tulemusena tõuseb inimese produktiivsus, saadakse lisaenergiat, vähenevad sundasendis ja rutiinse tööga tekitatud pinged, paraneb enesetunne, maandatakse stressi. Peale massaazi võib koheselt naasta oma igapäevaste toimetuste juurde. Antud massaazi eripäraks on ülimalt efektiivsed teraapilised tulemused lühikese aja jooksul ehk inimene tunneb end märgatavalt energilisemana koheselt peale esimest massaazi. 

On-site massaazi eelised:

*Sobib töötajate motiveerimise vahendiks *Kestvus vaid 15-30 minutit. *Peale massaazi saab töötaja koheselt naasta oma igapäevaste tegevuste juurde *Töötaja ei pea töökohalt lahkuma *Suunatud pinges piirkondadele nagu kael, kukal, selg, õlad ja käed  *Töötaja produktiivsus tõuseb, saadakse lisaenergiat  *Vähenevad sundasendis ja rutiinse tööga tekitatud pinged *Suureneb töömotivatsioon *Maandatakse stressitaset  *On-site massaaz annab kiire ning efektiivse tulemuse *Sobilik kõigile (k.a. rasedad)

Näidustused:

  • Väsimus vaimsest tööst;
  • Halb rüht, väsinud kehahoid;
  • Enesetunde langus;
  • Pingepeavalu;
  • Lihaspinge ja lihaste valulikkus;
  • Liigesliikuvuse vähenemine;
  • Verevarustushäired;
  • Kergelt ärrituv närvisüsteem, vaimne tasakaalutus;
  • Aeglane vere- või lümfiringlus;
  • „Hiirekäe“ sündroom, lihas- ja närvivalud, deformatsioonid

Tulge nautima mõnusat ON-site või klassikalist massaazi Belle Stuudios!