Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/np38080/domains/bellestuudio.ee/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 27 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /home/np38080/domains/bellestuudio.ee/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 28 Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /home/np38080/domains/bellestuudio.ee/public_html/libraries/joomla/string/string.php on line 29 Olaplex juuksehooldus

Uus ja  unikaalne juuksehooldusteenus OLAPLEX on nüüd ka Rakveres!

OLAPLEX on 3-astmeline juuste hooldusrituaal, mis kaitseb juukseid keemilise töötluse ajal, hooldab koheselt juukseid peale töötlust, samuti säilitab saavutatud tulemust kodus.

 

TUGEVAMAD JA TERVEMAD JUUKSED!

Kuigi tänapäeval on professionaalsetes ilusalongides keemilised töötlused on väga õrnatoimelised ja juuksesõbralikud, sellest hoolimata mõjutavad need juukse struktuuri. Peale keemilist töötlust võib juukse pind jääda poorne ja loovutada rohkem juuste sisemist vajalikku niiskust. Tugevalt töödeldud juuksed võivad saada keemilise töötluse käigus viga ja see võib viia juuste katkemise ja murdumiseni. Nüüd on võimalik ennetada kõiki võimalikke kahjusid Olaplexiga! Lisades unikaalset Olaplexi  värvi-, blondeerimispulbri või keemilise sirgenduse segu hulka, saab ennetada võimalikke kahjusid juba enne nende teket. Olaplex tugevdab juukse struktuuri ja takistab keemilise töötluse tagajärjel tekkivaid kahjusid juuksele, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks.

OLAPLEX HOOLDUSTE VÕIMALUSED:

1)Väga hea omadus uue teenuse puhul on see, et Olapleks hooldusteenust on võimalik teha kohe koos värvimisega või mõne muu keemilise töötlusega, mis aitab kokku hoida kliendi hinnatud aega.

2)Teine võimalus on teha Olaplex hooldust eraldi ravihooldus teenusena, millele kulub aega 1 tund. Olaplex tugevdab juukse struktuuri ja parandab keemilise töötluse tagajärjel juustele tekkinud kahjusid, muutes juuksed tugevamaks ja elastsemaks.

3)Kodune järelhooldus - Olaplex nr. 3 Hair perfector on kliendile kodus kasutamiseks mõeldud järelhooldus, mis pehmendab ja tugevdab juukseid, muutes need paindlikumaks ja lisades imelise läike.

 

Küsi uue ja unikaalse OLAPLEX teenuse kohta meie meistritelt!